Planujesz urlop nad morzem albo podróż firmową w pobliżu trójmiasta? Będzie ci potrzebny samochód? Wynajmiemy ci go w Gdańsku czy Gdyni w dogodnych lokalizacjach. Jeżeli do trójmiasta lecisz samolotem, samochód możesz wynająć w Gdańskim Porcie Lotniczym im. Lecha Wałęsy. Dla podróżujących pociągiem pojazd może być dostępny przy Dworcu PKP w Gdańsku. Funkcjonuje także wypożyczalnia samochodów Gdynia umiejscowiona w sąsiedztwie Dworca PKP.

Auto można zarezerwować poprzez witrynę internetową, wybierając lokalizację wypożyczenia z pośród paru dostępnych oraz dogodne miejsce zwrotu. Po wskazaniu daty oraz godziny wynajmu oraz zwrotu strona przekierowuje do rejestru dostępnych samochodów. Możemy wybierać spośród pojazdów osobowych, busów, samochodów dostawczych, jak również autolawet. Przy każdym z dostępnych samochodów wyświetla się koszt wypożyczenia dla wybranego czasu użytkowania oraz informacja jak zmienia się dobowa cena użytkowania samochodu w zależności od liczby dni wynajmu. Rzecz jasna im dłuższy okres tym niższa cena wypożyczenia za dobę.

Wszelkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, co zostało oznaczone przy każdej propozycji. Przy każdym pojeździe występuje także oznaczenie jak dużo ludzi maksymalnie może transportować, jakim rodzajem paliwa jest zasilany i jak wiele średnio go pali na 100km.

To jedno z najbardziej przystępnych możliwości na rynku. Auto można bez trudu zamówić przez Sieć czy też telefon. Do odebrania i oddania jest w kilku wygodnych miejscach. Koszty są bardzo małe a auta piękne. W związku z tym…

Zapraszamy do korzystania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>